Εύκολο απόγευμα

12669701_993009630778853_6431830880504493633_nΕνα εύκολο απόγευμα είχε η ομάδα του Κερατσινίου, με τους Ροσονέρι να επικρατούν με …7-0  κόντρα στην Αρμενική. Χατ τρικ ο Μαναριώτης..

Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ στο 23ο λεπτό με τον Κιάφα που εκμεταλλεύτηκε την ασίστ του Ψυχογιού. Τρία λεπτά αργότερα, ο Φούντας ήταν αυτός  που σκόραρε το δεύτερο γκολ της ομάδας και 14ο φετινό του με Τουρνά και Μαναριώτη να ξεκινούν τη φάση με υπέροχο συνδυασμό.

Στο 31,  ο Μαναριώτης πέτυχε το 3-0 ,από ασίστ του Τουρνά.

Με το τέταρτο γκολ να έρχεται απο τον Κιάφα στο 36′ ύστερα απο ασίστ  του Ψυχογιού.

Oι “Ροσονέρι” άργησαν να σκοράρουν στο δεύτερο ημίχρονο, αλλά όταν πήραν φόρα, δεν σταμάτησαν.Στο 73, ο Ψυχογιός έβγαλε για τον Μαναριώτη που με πλασέ   έκανε το 5-0.

Στο 76, μπήκε το ωραιότερο γκολ ,από πάσα του Βαττή και τακουνάκι του Μαναριώτη, για δεύτερο σερί ματς και το 6-0 ,ενώ το ματς έκλεισε με κεφαλιά του Ψυχογιού από ασίστ του Θεοδώρου  για το 7-0.

KEΡΑΤΣΙΝΙ : Μπότος-Χονδρουδάκης-Μακρής(46 Μιχαλάς)-Μητρόπουλος-Βαττής-Μπατής-Ψυχογιός-Φουντας(60 ‘Θεοδώρου)-Μαναριώτης-Τουρνάς(60 Νταουτάι)-Κιάφα

ΑΡΜΕΝΙΚΗ: Λαγκαδίτης(83 Σαρδέλης)-Ανδρέακας-Πολλάτος-Ατματσίδης-Βασιλειάδης-Γιεγκιάν-Αξακαλίδης-Βαλσαμάκης-Τομαράς-Τσιριγώτης(67 Δεληκάρης)-Κυριτσιμπασάκης